SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM ZESPOŁEM

Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

  • Twoje dane administruje Decathlon sp. z o.o. Więcej o ochronie danych
    Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w zw. z tym, że skontaktowałeś się z nami jest Decathlon sp. z o.o.. Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DECATHLON?

POZNAJ DECATHLON

MAMY BOGATĄ, SPORTOWĄ HISTORIĘ
Francja, rok 1976. Piłkarze AS Saint-Etienne wygrywają Puchar Europy, Guy Drut zdobywa tytuł mistrza olimpijskiego w biegu na 110 m przez płotki, a niejaki Bernard Hinault odnosi kolejne sukcesy kolarskie jako amator. To właśnie wtedy na rynku pojawia się marka DECATHLON. Od 1976 roku wprowadzamy innowacje, aby uczynić sport dostępnym dla każdego.

SPRAWIAMY, BY SPORT BYŁ DOSTĘPNY DLA WIELU
Chcemy, by sport sprawiał przyjemność jak największej liczbie ludzi na całym świecie. Dlatego oferujemy produkty z 70 dyscyplin sportowych – zarówno dla osób zaczynających sportową przygodę, jak i dla profesjonalistów. Twoi klienci i współpracownicy na pewno znajdą u nas sprzęt, który pomoże im realizować nawet mało popularną pasję.

TWORZYMY EKIPĘ MIŁOŚNIKÓW SPORTU
Nasze motto brzmi: „Zadowoleni sportowcy to nasz zawód”. Mamy ponad 80 000 pracowników na całym świecie, którzy są prawdziwą ekipą entuzjastów sportu. Nasi pracownicy wychodzą poza schematy i nie tylko obsługują klientów, ale też każdego dnia pomagają im dobrać odpowiedni sprzęt, podpowiadają, w jaki sposób z niego korzystać i wymieniają się sportowymi doświadczeniami.

INNOWACJA TO NASZE DRUGIE IMIĘ
Innowacja jest ważną częścią naszej działalności. Regularnie rozwijamy nowe produkty, koncepcje i pomysły na uprawianie sportu, aby zapewnić ciągłe doskonalenie naszych produktów. Mamy na swoim koncie kilka innowacji – jesteśmy szczególnie dumni z szybko rozkładającego się namiotu Quechua, maski do snorkelingu Subea Easybreath czy siatki do tenisa stołowego Artengo Rollnet.

WYBIERZ KARTY PODARUNKOWE DECATHLON

PROMUJ ZDROWY STYL ŻYCIA
Wpływaj pozytywnie na koncentrację, formę i produktywność Twoich klientów oraz współpracowników. Nasze karty można wykorzystać we wszystkich sklepach stacjonarnych w Polsce, a także w kilkunastu państwach za granicą oraz w sklepie internetowym.

PODARUJ PREZENT, KTÓRY MA SENS
Zachęcaj Twoich klientów i współpracowników do aktywności i wspieraj ich w realizowaniu sportowej pasji. Z pomocą Karty Podarunkowej DECATHLON pokażesz, że aktywność fizyczna to niezbędny element zdrowego stylu życia. Podarowanie przepustki do sportu to zawsze trafiony prezent, który docenią wszyscy miłośnicy sportu.

POWRÓT DO
GÓRY STRONY