SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM ZESPOŁEM

Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

  • Twoje dane administruje Decathlon sp. z o.o. Więcej o ochronie danych
    Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w zw. z tym, że skontaktowałeś się z nami jest Decathlon sp. z o.o.. Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

Decathlon - promocja sportu i zdrowego trybu życia

Tempo naszego życia bardzo zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat. Dużo czasu poświęcamy obowiązkom służbowym oraz rodzinie. Zwykło się mówić, że żyjemy w ciągłym biegu. Codziennie spędzamy wiele godzin w zamkniętych pomieszczeniach, pracując najczęściej przed komputerami. Na szczęście Polacy są coraz bardziej świadomi, jak ważny jest aktywny styl życia, który pozwala zachować równowagę i zadbać o zdrowie. Z miesiąca na miesiąc zwiększa się liczba osób, które codziennie korzystają z siłowni, biegają, pływają, a w okresie wiosenno-letnim jeżdżą na rowerach. Dzięki przestrzeganiu zasad zdrowego odżywiania oraz regularnie ćwicząc, można uniknąć wielu chorób, a przy tym zadbać o piękną sylwetkę i dobre samopoczucie. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo produktów - od odzieży sportowej przez profesjonalny sprzęt, a kończąc na szerokiej ofercie akcesoriów, które są bardzo przydatne podczas aktywnego spędzania wolnego czasu.

Promocja sportu

Decathlon - sklep sportowy z bogatą sportową historią

Zadowoleni sportowcy to nasz zawód - to nasze motto przewodnie. Decathlon jest siecią francuskich sklepów sportowych, która powstała w 1976 roku. Sklepy otworzyliśmy na pięciu kontynentach - w Europie, Ameryce Południowej, Azji, Afryce oraz Australii. Nasza firma zatrudnia ponad 80 000 pracowników na całym świecie. Osoby te są odpowiedzialne nie tylko za obsługę klientów, ale przede wszystkim doradzają i podpowiadają, jak wybrać najlepszy sprzęt sportowy lub akcesoria do uprawiania danej dyscypliny sportowej. To prawdziwi pasjonaci sportu i miłośnicy aktywnego stylu życia.

Dzięki firmie Decathlon sport jest bardziej dostępny

W naszych sklepach można zakupić potrzebny sprzęt i akcesoria do uprawiania niemal każdej dyscypliny sportowej. Posiadamy szeroki wybór produktów potrzebnych do trenowania aż 70 dyscyplin sportowych, m.in. w piłkę nożną, piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, tenis ziemny, rugby, golfa, hokeja, badmintona, kolarstwa, nurkowania, żeglarstwa, tenisa stołowego, jazdy konnej, narciarstwa, wioślarstwa, biegania i wielu innych.

Należy podkreślić, że w naszym sklepie znajdują się towary, które świetnie sprawdzają się u osób profesjonalne uprawiających sport, a także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z danym sportem. Traktują go hobbistycznie, a nadrzędnym dla nich celem jest po prostu aktywne spędzenie wolnego czasu.

Innowacje Decathlonu

Każdego dnia podejmujemy działania, które mają na celu wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań podnoszących jakość naszych produktów. Zależy nam bardzo na rozwijaniu nowych pomysłów i koncepcji, tak aby oferowany sprzęt w możliwie jak najlepszy sposób wpływał na efektywność treningu. Aktywność fizyczna powinna sprawiać nam przyjemność, poprawiać naszą kondycję, a przede wszystkim samopoczucie. W związku z tym, tak ważne jest dla nas wprowadzanie innowacji, które udoskonalają nasze produkty.

Ponadto w naszych sklepach Decathlon można znaleźć szereg produktów marek własnych, tj. Allsix, Aptonia, Copaya, Domyos, Kalenji, Kipsta, Newfeel, Oxelo, Quechua, Subea, Tarmak, Tribord, Wed"ze. Do tego opracowaliśmy kilka komponentów technicznych, które wpłynęły na jakość artykułów, m.in. aktywne odprowadzanie potu (Equarea), podeszwy i wkładki do butów (Essensole), membranę nieprzemakalną i oddychającą (Novadry), izolację termiczną oraz lekkość (Stratemic), wytrzymałość toreb i plecaków (Strenfit), a także wsparcie i kompresję (Supportiv).

Naszą dumną bez wątpienia jest szybko rozkładający się namiotu Quechua, maska do snorkelingu - Subea Easybreath oraz siatka do tenisa stołowego - Artengo Rollnet.

Namiot Quechua

Decydując się na wyjazd na kemping nie sposób, nie zabrać ze sobą namiotu. Jak wybrać ten najlepszy? Dla dwóch osób, warto zakupić namiot Quechua, który wyróżnia się przede wszystkim szybkim montażem. Do tego, dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości jest bardzo wytrzymały, a co najważniejsze wodoodporny. Ponadto ma samonośną kopułę, dzięki czemu można go przenosić nawet po rozłożeniu.

Dla miłośników biwakowania w większym gronie, z pewnością świetnie sprawdzi się czteroosobowy namiot kempingowy dmuchany AIR SECONDS 4.1 FRESH&BLACK. Składa się on z jednej sypialni oraz przedsionka. Podłoga została wykończona rantem, dzięki czemu woda nie przedostaje się do środka. Okna są przezroczyste i posiadają rolety oraz moskitiery. Z kolei w sypialni i przedsionku znajdziemy przydatne kieszenie. Ten pompowany namiot również szybko się rozkłada i jest on oczywiście wodoodporny. Zastosowano przy jego produkcji technologię Fresh&Back. Wysokość wewnątrz namiotu wynosi aż 1,90m.

Maski do snorkelingu Subea Easybreath

Pasjonaci nurkowania planując swoje kolejne podróże powinni zaopatrzyć się w specjalne maski do snorkelingu Subea Easybreath. Projektanci, którzy przygotowywali tego rodzaju akcesoria zadbali o to, aby użytkownicy mogli jak najlepiej widzieć i oddychać podczas przebywania pod wodą.

Posiada ona panoramiczne pole widzenia i umożliwia oddychanie przez nos i usta, podczas podziwiania najpiękniejszych raf koralowych i innych cudów świata podwodnego. Warto dodać, że maski do snorkelingu Easybreath spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa, a Decathlon jest wynalazcą pełnotwarzowej maski do snorkelingu, której patent został złożony w większości krajów świata. Zanim trafią one do sprzedaży ogólnej, przechodzą niezliczoną ilości testów, tak aby spełniały wszelkie normy i zapewniały optymalny poziom bezpieczeństwa. Testy przeprowadzane są przez wiele, niezależnych instytucji, w tym przez Dan Europe (Diver Alter Network). Wykonywane są również testy krążeniowo-oddechowe przez Sport Controle. Wszystko po to, aby użytkownikom zagwarantować wysoką jakość produktu oraz bezpieczeństwo.

Siatki do tenisa stołowego Artengo Rollnet

Może wydawać się, że gra w tenis stołowy jest nudna. Nic bardziej mylnego. To sport, który wymaga bardzo dużej koncentracji, refleksu i naprawdę dobrej kondycji ruchowej. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że to najbardziej popularna dyscyplina sportowa na świecie, biorąc pod uwagę liczbę zawodników uprawiających ten sport.

Grając w tenis stołowy z przyjaciółmi, rodziną, czy dziećmi dobrze zakupić profesjonalną siatkę do tenisa stołowego Artengo Rollnet. Plusem tej siatki jest to, że nie trzeba posiadać w domu wcale profesjonalnego stołu do ping ponga. To siatka, która przeznaczona jest do gry w free ping ponga nawet na domowym stole. Wystarczy, że blat będzie miał grubość od 0,5 do 5 cm. Instalacja tej siatki na stole wynosi zaledwie 10 sekund, a wszystko odbywa się za pomocą zacisków. Dodatkowym plusem jest to, że można ją zabrać w każde dowolne miejsce, bowiem nie zajmuje dużo miejsca.

Karty podarunkowe Decathlon - prezent idealny

W czasach, kiedy spędza się wiele godzin w biurach przed komputerem, a także otacza nas ogromna ilość urządzeń elektronicznych, które z kolei zajmują nasz czas wolny, bardzo ważne jest dbanie o aktywny i zdrowy styl życia. W pełni zgadzamy się z opiniami specjalistów, że tak samo jak odpowiednia dieta, tak i uprawianie sportu korzystanie wpływa na nasz organizm.

Każdemu pracodawcy zależy na tym, aby jego pracownicy byli odpowiednio skoncentrowani i efektywni w pracy. W związku z tym warto zadbać o dobrą formę pracowników i współpracowników. Jak to zrobić? Podarować im karty podarunkowe Decathlon, które będą mogli wykorzystać na zakup dowolnych artykułów, odzieży, sprzętu sportowego potrzebnego do uprawiania danej dyscypliny sportowej.

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent podarować swoim pracownikom - postaw na bon podarunkowy Decathlon. Po pierwsze wykażesz się dużą oryginalnością, a po drugie wesprzesz ich w rozwijaniu sportowej pasji. Wartością dodaną kart upominkowych Decathlon jest to, że można je wykorzystać we wszystkich naszych sklepach stacjonarnych w Polsce, w także w kilkunastu państwach za granicą, jak również w sklepie internetowym.

Wojciech Oczko, nadworny lekarz królów polskich i propagator uprawiania kultury fizycznej już w XVI wieku twierdził, że ruch może zastąpić wszystkie lekarstwa, ale żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu. Czy może być coś piękniejszego od podarowania innej osobie biletu do zmiany codziennych nawyków, dbanie o jego zdrowie i aktywność fizyczną? Absolutnie nie! Karta podarunkowa Decathlon to idealny prezent dla każdej osoby. Sport ma tę ogromną wartość, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem. Można uprawiać naprawdę wiele różnych dyscyplin sportowych. Wszelkie ograniczenia znajdują się jedynie w naszych głowach. Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć zdrowy styl życia.

POWRÓT DO
GÓRY STRONY