SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM ZESPOŁEM

Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

Karta podarunkowa dla pracowników i klientów

karta podarunkowa dla klientów
DLA UŻYTKOWNIKÓW!
  • POWIĘKSZAJ SWÓJ BIZNES
   Zyskaj nowych klientów dzięki emocjom jakie daje sportowy prezent. Z Kartą Podarunkową stworzysz pozytywne relacje i przyciągniesz nowych kontrahentów. Karta Podarunkowa DECATHLON to idealny element kampanii reklamowych, programów lojalnościowych i motywacyjnych.

  • POZYSKIWANIE KLIENTÓW
   Karta Podarunkowa i E-Karta to doskonały sposób na pozyskanie nowych klientów. Pokaż swoją hojność i podaruj sportowy prezent, a Twoi potencjalni klienci na pewno to docenią.

  • UTRZYMANIE KLIENTÓW
   Za pomocą Karty Podarunkowej i E-Karty pokażesz swoim klientom, jak bardzo Ci na nich zależy. Siła nazwy DECATHLON i jakość naszych marek pomoże Ci zwiększyć lojalność klientów wobec Twojej firmy.

 • PROMOCJE HANDLOWE
  Włączenie Kart Podarunkowych i E-Kart do Twoich akcji promocyjnych otworzy nowe możliwości promocji Twojej firmy oraz pomoże wprowadzić na rynek Twoje produkty lub usługi. Współpraca z nami pomaga potencjalnym klientom podjąć decyzję o skorzystaniu z Twoich usług.
DLA WSPÓŁPRACOWNIKÓW
  • DOCENIAJ PRACOWNIKÓW
   Za sukcesem każdej działalności stoją pracownicy, dlatego warto o nich zadbać. Z Kartami Podarunkowymi DECATHLON sprawisz, że Twoje środowisko pracy stanie się jeszcze bardziej pozytywne, a ludzie wokół Ciebie będą czuć się po prostu lepiej.

  • NAGRADZAJ
   Motywuj swoich współpracowników do działania lub nagradzaj ich za doskonałe wyniki, o arowując im Kartę Podarunkową lub E-Kartę. W tym przypadku wygrywają wszyscy – Twój zespół jest szczęśliwy i czuje się doceniony, a Ty budujesz firmę pełną lojalnych i zaangażowanych współpracowników, korzystających z zalet uprawiania sportu.

 • DBAJ O ZDROWIE
  Obdarowując swoich współpracowników Kartą Podarunkową DECATHLON, troszczysz się o ich zdrowy styl życia. Uprawienie sportu przyniesie same zalety dla Twoich współpracowników – korzystnie wpłynie na ich kondycję fizyczną i poprawi ich nastrój. Szczęśliwi i pełni energii współpracownicy to lepsze efekty codziennej pracy.
Karta podarunkowa dla pracowników
Karta podarunkowa dla partnerów/klubów
DLA PARTNERÓW/KLUBÓW
  • WSPIERAJ PASJONATÓW SPORTU
   Karty Podarunkowe DECATHLON sprawdzą się jako nagrody w turniejach sportowych, upominki dla wolontariuszy czy forma podziękowania dla sportowców, trenerów i instruktorów.

  • AKCJE SPORTOWE
   Wykorzystaj Kartę Podarunkową DECATHLON jako sportowy prezent na wydarzenie, akcję lub promocję w Twoim klubie.

  • OBDARUJ INSTRUKTORÓW I SPORTOWCÓW
   Karty Podarunkowe DECATHLON to świetny sposób na motywowanie sportowców i nagradzanie instruktorów w Twoim klubie. Z Kartą Podarunkową otrzymają dostęp do ogromnego wyboru sprzętu z 70 dyscyplin sportowych.

 • PROMUJ SWÓJ KLUB
  Przyciągaj nowych klientów i promuj nową siłownię, obiekt sportowy czy sportowe wydarzenia z pomocą Kart Podarunkowych DECATHLON.
POWRÓT DO
GÓRY STRONY